Döviz düştü ama kağıt fiyatları düşmedi

Kâğıt fiyatlarındaki artış devam ediyor. Döviz kurundaki dalgalanma kâğıt fiyatlarına yapılan zamları tetiklerken yayıncılık ve kırtasiye sektörü zor...

Camiden musluk çalan hırsız yakalandı

​Kayseri Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği, camiden musluk ve bir evden altın çalan 4 şüpheli yakaladı.

Yerli aşıda Faz-2 tamamlandı

Erciyes Üniversitesi tarafından yeni tip Koronavirüs (COVID-19) aday aşısının Faz-2 çalışmaları kapsamında ikinci doz uygulamasında sona gelindi.

Kayseri'de 4,6 büyüklüğünde deprem

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) sitesinde yer alan bilgiye göre, Sarıoğlan ilçesinde 4,6 büyüklüğünde deprem yaşandı.

Öğrenciler eğlenirken öğreniyor, öğrenirken eğleniyor

Kayseri Burhan Dinçbal Ortaokulu Matematik Öğretmeni Selçuk Tütak, derste uyguladığı yöntemlerle çocukları hem eğlendiriyor hem de öğrenmeyi kalıcı ha...

Hac Eğitim Semineri Kayseri'de başladı

Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2020 yılı Hac Büro Personeli Eğitim semineri 04.11.2019 Pazartesi günü Kayseri’de baş...

İş adamı Karakoç'tan TSK'ya 30 Bin TL bağış

Kayserili siyasetçi ve iş adamı Kerim Karakoç, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na 38 Bin TL bağışta bulundu.

İş adamı Kerim Karakoç'tan Kurban Bayramı mesajı

İş adamı ve siyasetçi Kerim Karakoç, yayınladığı bağış çağrısının ardından tüm İslam aleminin kurban bayramını tebrik etmek için bir mesaj yayınladı.

Kayserili iş adamından bağış çağrısı

Kayserili iş adamı ve siyasetçi Kerim Karakoç, kurban bayramı münasebetiyle iş adamlarına seslenerek bağış çağrısında bulundu.

Diyanet ve MEB'den "Sosyal Uyum Çalıştayı"

Kayseri'de, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanlığı, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) işbirliğiyle, D...

27 Dilde Basılan Kur'an-ı Kerimler Sergilendi

Kayseride Hediyem Kuran Olsun Projesi kapsamında 27 dilde basılarak 67 ülkeye gönderilen Kuran-ı Kerimlerden oluşan sergi açıldı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Bölge Seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir il yada ilçenin haber arşivine bakabilirsiniz