Yusuf Kaplan'dan "darbe" uyarısı

Dünyanın içinde bulunduğu salgın illetinin ülkemizde de neden olumsuz ortamı dahi kullanmaktan geri durmayan din, vatan ve devlet düşmanları rahat durmuyor, her fırsatta içlerindeki kin ve nefreti kusmaya devam ediyorlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gitmesi için çok sayıda insan ölümleri gerektiğini dile getiren kanı bozukların paylaştığı görüntülerden cesaret alırcasına darbe çığırtkanlığı yapılmaya başlandı. 

Gezide başaramadılar, 17-25 Aralık hesapları tutmadı. Üst üste yaşanan hezimetin acısını 15 Temmuz darbe girişimi ile kapatmaya çalışan güruhun artıkları, sağda solda darbe çığırtkanlığı yaparak kirli hayallerine zemin bulmaya çalışıyorlar. Ekmeğini yediğiniz, suyunu içtiğiniz devlete karşı giriştiğiniz bu hainlik yanınıza kâr kalır mı? Siz hayal kurmaya, kirli emellerini gerçekleştirmek için pis niyetler taşımaya devam edin. Allah'ın izniyle bu millet size 15 Temmuz'da nasıl geçit vermediyse bugün de yarın da geçit vermeyecektir. Evlatlarını cepheye, deyim yerindeyse ölüme kına yakarak yollayan bir ecdadın torunlarını sindireceğinizi sanmanız, bu doğrultuda çirkefçe darbe çığırtkanlığı yapmanız ne kadar beyinsiz ve meşrepsiz olduğunuz açık kanıtıdır. ALLAH (c.c.) size ve destekçilerinize fırsat vermesin. 

Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Yusuf Kaplan'ın sosyal medya hesabından paylaştığı mesajı sizlerle paylaşmak için açtığımız bu başlık altında, kendi duygu ve düşüncelerimize de yer vermek istedik. 

Kaynak: Mihrap Haber

Yusuf KAPLAN'IN MESAJI; 

UYARI/YORUM

“Olağanüstü” bir gün yaşıyoruz! * Darbe tehditleri, yeni Gezi provaları, infial oluşturacak provokasyonlar... * Bir yerlerden düğmeye basıldığı anlaşılıyor. Devlet, teyakkuzu elden bırakmamalı! 

- Mihrap Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.mihraphaber.com/haber/6005026/yusuf-kaplandan-darbe-uyarisi