Dini Değerleri Mizah Konusu Yaptı!

Son günlerde video paylaşım sitesi YouTube üzerinde, birbirinden farklı birçok kanal açılmakta. Farklı konu ve çeşitli içeriğe sahip olan videoların bazısı bilgilendirici olsa da, genel anlamda komedi tarzı videoların daha çok ilgi çektiği görülmekte. Sitemize gönderilen bir mail üzerine yaptığımız inceleme sonrası,"Yerli Cami İmamı" Ümmet Milli başlıkları ile çekilen videoların dini değer ve kutsallarımızı mizah konusu yapmasını üzüntüyle müşahede ettik.

Yaklaşık 13 bin takipçisi bulunan "Çift Çekirdek" adlı kanalda yayınlanan videoların kanal sahipleri tarafından acilen kaldırılmasını bekliyoruz. Aksi takdirde kendileriyle ilgili olarak yasal yollara başvurulacağını belirtiyor, ve siz değerli okurlarımızdan da konun takipçisi olmanızı talep ediyoruz.

Kanal sahiplerinin, dini değer ve kutsallarımızı mizah konusu etmesini asla kabul etmiyor ve kendilerini şiddetle kınıyoruz. Mihrap Haber olarak, konunun takipçisi olacağız. Siz değerli okurlarımızdan da, sosyal medya üzerinden gerekli tepkiyi göstermenizi talep ediyoruz. "Çift Çekirdek" adlı kanalın dini değer ve kutsallarımızı mizah konusu yapmasına asla müsamaha gösterilemez.

İşte o videolardan bazıları;

https://youtu.be/Y-dJ3AFcdOc

https://youtu.be/tb97GknCuXQ

https://youtu.be/G_omFXovjp4

https://youtu.be/PRTy9ylr19o

Şahsın sosyal medya hesapları;

https://www.instagram.com/mmustafasaritas/

https://www.patreon.com/MustafaSaritas

https://twitter.com/MMustafaSaritas

- Mihrap Haber, bölümünde yayınlandı
https://www.mihraphaber.com/haber/2456817/dini-degerleri-mizah-konusu-yapti