1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. TEÇ-SEN görevde yükselme sınavları ile atama ve yer değiştirme yönetmeliği için eylemde
TEÇ-SEN görevde yükselme sınavları ile atama ve yer değiştirme yönetmeliği için eylemde

TEÇ-SEN görevde yükselme sınavları ile atama ve yer değiştirme yönetmeliği için eylemde

Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında görev yapan eğitim çalışanlarının en tabii ve haklı isteklerinden olan Görevde Yükselme Sınavlarının açılması ve Atama ve Yer değiştirme Yönetmeliğinin çıkarılmasıyla ilgili talepleri Milli Eğitim Bak

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında görev yapan eğitim çalışanlarının en tabii ve haklı isteklerinden olan Görevde Yükselme Sınavlarının açılması ve Atama ve Yer değiştirme Yönetmeliğinin çıkarılmasıyla ilgili talepleri Milli Eğitim Bakanlığınca göz ardı edilmeye devam edilmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sendikamız yöneticileri “Görevde Yükselme Sınavlarının Açılması”, “Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin Çıkarılması” konularında yüzlerce görüşme yapmıştır. Ancak, Milli Eğitim Bakanlığının gündeminde eğitim çalışanlarının sorunları olmadığı açık ve net şekilde görülmektedir.

Gücünü üyelerinden ve eğitim çalışanlarından alan Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası olarak “Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin Çıkarılması” ve “Görevde Yükselme Sınavlarının Açılması” amacıyla “40.000 Dilekçe Eylemiyle Çözüme” Sloganıyla 30 Eylül 2012 tarihine kadar Tüm Türkiye’de eylemde olacağız.

TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.