İslam Birliğinden niye korkuyorsunuz Bay E.General?

Biz de Çanakkale ruhunu taşıyan vatanın has evlatları olarak bu zülmü yaşadık, gördük, sabrettik ve bu gün artık o zalimlere karşı sesimizi yüksetlmeye çalışıyoruz. Çünkü ev sahibi direksiyonu elegeçirmiş, vasıta yoluna metanetle devam ediyor Bay E.General!

İki milyara yakın bir nüfusa sahip İslam dünyası dünyanın zındıka komitesi tarafından siyasi, sosyal ve kültürel açıdan ablukaya alınmış birileri bu zulme hayır demesine bile tahammulleri yok, ama artık birileri tahammul etmese de bu toparlama sürecini engelleyecek güçlşeri yok, çünkü Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu yanlış yoldan vaz geçti, bu millet geçmişiyle, dini diyanetiyle barışmaya karar verdi, ister hazmet ister hazmetme Bay E.General!

61 İslam ülkesi var, halkın çoğunluğu müslüman olmasına rağmen yönetim sistemi olarak İslam Hukunu bir kenara atmış, Batının batıl değerlerinin peşine düşmüş vaziyette, şahsiyet ve şerefleri beş para olmuş durumda, tek yapılan şey “aman Kur’an ve İslam bu ülkelerde uygulamasın gerisi önemli değil“ çünkü bunlar dünyayı idare eden zındıka komitesinin islam coğrafyasındaki azı dişleridir.

Şimdi soruyorum İslam Hukunu devre dışı bıraktınız da oluşturduğunuz sistemle Allah’a meydan okuyarak ne yaptınız?

Faizi getirdiniz,

Kumarı getirdiniz,

İçkiyi getirdiniz,

Kadını soyup sokak maskarası haile getirdiniz,

Müslümanı küçük gördünüz,

Alfabeyi değiştirdiniz,

Ezanı yasakladınız,

Camileri kapattınız,

Nice nice ailimlerimizi bir şapka uğruna idam ettiniz…vs.

Biz de Çanakkale ruhunu taşıyan vatanın has evlatları olarak bu zülmü yaşadık, gördük, sabrettik ve bu gün artık o zalimlere karşı sesimizi yüksetlmeye çalışıyoruz. Çünkü ev sahibi direksiyonu elegeçirmiş, vasıta yoluna metanetle devam ediyor Bay E.General!

Siz bu memleketi dolaylı olarak istila ettiniz, biz özgürlüğünü savunuyoruz,

Siz İslam dünyasını arkasına attınız, biz yanımıza alıyoruz,

Siz Batı dünyasına kul köle oldunuz, biz icap ederse muhatap alırız, yoksa da yolumuza devam edeceğiz,

Siz Anadolu inasını İslam’dan soğutmak için 28 Şubat’ta elli türlü tedbir aldınız, biz bu halkın değerlerine sahip çıkmaya gayret ediyoruz.

Siz “Allahuekber” ifadesine karşıydınız, biz ondan güç ve kuvvet alıyoruz.Bunun şahidi 15 Temmuz kıyamıdır.

Devlet bizim, Bayrak bizim artık müsaade edin bu halk değerleriyle barışık yaşasın, ecdadıyla selamlaşsın.

100 yıldır laiklik teraneleriyle bizi oyaladınız ama aslında tek bir göreviniz vardı, o da İslam’a ve Müslüman’a geçit vermemek, o kadar.

Öyle “Şeriat Devleti geliyor” deyip insanımızın aklını karıştırmayın; Fransa, Roma, İsviçre, İtalyan kanununu çöpe atıp, İslam hukuku ile yönetilmek istiyoruz, buna kim ne hakla karşı çıkabilir?

Ya gayri müslüm olduğunuzu söyleyin, ki onlar dahi bu kadarına karşı olamazlar, çünkü islam toplumu dediğin islam hukuku ile idare edilir malum, ya da münafıklığınızı ifade edin de bilelim, bir insan bu kadar anlaşılmaz olur.

İslam Hukunda ne var derseniz?

Anne-baba hakkı var,

Karı-koca hakkı var,

Baba-evlat hakkı var,

Komşuluk hakkı var,

Fakir fukaranın hakkı gözetilir,

Hak ve Adalet yerini bulur,

Hem dünya hem ahiret dikkate alınır ve o denge sağlanır,

Faiz yok, Zina yok, Kumar yok, Rakı İçmek yok, haksız yere adam öldüren kişi, maktulun yakınları af etmzse o da öldürülür, hırsızlığı adet haline getiren kimselerin eli kesilir..vs. ama açlıktan dolayı hırsızlık yapanların eli de kesilmez, yada paklava çalan çocuklar da ceza verilmez, bunu da bilmek lazım.Milleti aldatmanıza fırsat veremeyiz. Edebinizde durun yeter. Bu memleket hapimizin.

Şidi soruyorum hangi ehli vicdan Anadolu insanı bu nizama hayır der? ama bir öcü halinde dile getirilen ifade ile “şeriat geliyor!” deyip milleti gayalana getirirseniz, milyonlar bir anda sana/size “dur orad şeriat dediğin İslam hukudur” dolayısıyla müslümsanız bu hukuka karşı olamazsınız, değilseniz söyleyin ona göre külahları değişelim.

Ayıp ayıp, müslüman da gayri müslüm de islam hukunda rahat yaşar, buna karşı olan insan müslüman görünüp gizli islam düşmanları veya islamdan dönme murtedler olsa gerek.Olabilir ama ileri geri konuşmaya hakları yok.

Karanlıktan gelip karanlığa gideceğiz, müsaade edin bu kısa süre içinde Allah’ın emrettiği tarzda huzur içinde yaşayalım, dünyada da ukbada da huzur bulalım, olmaz mı?

Tabi ki İslam Birliği kurulacak, biz de yeraltı, yer üstü zenginliklerimize sahip çıkacapız, enerjimize sahip çıkacağız, aklımızı kullanıp nükleer enerji üreteceğiz, hem kendi ülkemizin, hem islan dünyasının ve dahi tüm dünyanın fakir ve mazlum insamlarına el uzatacağız.

Babam onurlu bir çiftçiydi ben ise Fen bilimleri mutehassısıyımnükleer enerjimim değerini biliyorum, geride kaldı o eski dünya Bay E.General!

Bizim tv. programa konuk olmuşsun 45 daika “aman şeriat geliyor!” diyerek ASRİKA İslam Birliği Kongrelerini eleştirerek ASSAM’ı, ASDER’i hedef gösteriyorsunuz.

Ne zamana kadar bu köhne, köle düzenine karşı sessiz kalacağız Bay E.General!

Sözün özü bu, bilesiniz.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Eyüphan Kaya - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Mihrap Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Mihrap Haber değil haberi geçen ajanstır.Anket Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?