Bugün futbolizm bir afyon

Bugün futbolizm bir afyon ve bir dindir.İnsanlar futbol ile uyutulmaktadır. Futbolun insanlığa ve insana zerre miktarı bir faydası olmadığı gibi sayılamayacak kadar zararları da vardır.

insanlar ekmeğe muhtaçken trilyonlar futbolcularakulüplere gitmektedir.O futbolcuların ne üretimene bilime hiçbir katklıarı yoktur

Rabbimiz onlar boş şeylerden yüz çevirirler diyor O futbolcularımaçlarını takip etmek boştur ve zaman israfıdır

Taraftar olarak kafirlerden bir takım kazanmasına sevinmekyenilmesine üzülmek müslümanın yapacağı bir şey değildir Çünkü bunların hepsi insanları uyutuyor ve uyuşturuyor. Bugün müslümanlar bu klüplerebüyük servetin aktığı futbolculara en küçük bir destekmeyil bile gösteremez. müslümanın bunlara ayıracak zamanı yoktur

Bugün YemendeSuriyede çocuklar acından ölüyor ama kulüpler ve futbolcular trilyonları kazanmaktadırlar Bu külüplerin insanlığa ne faydası var elbetteki koca bir hiç Birileri servetlerine servet katarken zavallılarda onların maçı kazanmasına seviniyorkaybetmesine üzülüyoryeri gelip kavga bile ediyor Bir müslüman bu futbolizm dinine de LA demelidir.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Hacı Ahmet Ünlü - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?