15 Temmuz işgal girişimi devam ediyor!

Aradan çabukça üç yıl geçti. 2016 yılının 15 Temmuz akşamından başlayıp gece yarısı bastırılan kalkışma ve fiilî işgal girişiminin üçüncü yılına geldik.

Aradan çabukça üç yıl geçti. 2016 yılının 15 Temmuz akşamından başlayıp gece yarısı bastırılan kalkışma ve fiilî işgal girişiminin üçüncü yılına geldik. Allâha CC sonsuz şükürler olsun Onun yardım ve inayetiyle kalkışma püskürtüldü. Etkileri ise geçmiş değil geçecek gibi de görünmüyor.

Tanzîmât döneminden beri sözde aydın ilerici geçinen aslında mukaddesat düşmanlığından başka hiçbir özelliği olmayan ihanet şebekelerinin zaman zaman kalkışmaları olmuş ve çok büyük felaketler yaşanmıştır. Dünyaya hakim bir imparatorluk ve İslam birliğini temsil eden Hilâfet yıkılmıştır. Elde kalan küçücük vatan toprağında da satılmış hainlerin darbeleriyle necip milletimiz hep sıkıntı yaşamıştır.

15 Temmuzu diğerlerinden farklı kılan özellik milletin hayru hasenatlarıyla palazlanıp insanları Allâh ile aldatanların kalkışması olmuştur. Kendi ikballeri için dini değerleri tahrif ederek güçlenen şer örgütü ülkeyi tamamen ele geçirip Haçlı Siyonizminin güdümüne girmek üzere ayaklanmıştır. Çünkü ihanet sonrası kaçan hainlerin sığındıkları efendilerinin diyarından yaptıkları açıklamalardan bu acı gerçeği anlıyoruz.

Îranvârî bir özentiyle önce kainat şeytanı efendilerine sığınıyor. Sonra da Humeynî benzeri içerdeki âvânelerini ABDden yönetiyordu. Belli kıvama geldikten sonra da emir verilmişti. Ülke teslim alınacak. Şeytan başa geçecek ve büyük katliamlar yaşanacaktı. Sonrasında ise Siyonizmin güdümünde bir manda devleti kurulacak ve büyük İsrâil projesi gerçekleşecekti. Ümmet ise tamamen pasifize edilecek Haçlı Siyonizmine köle yapılacaktı.

İnsanları Allâh CC ile aldatanlar hiçbir zaman başarıya ulaşamamışlardır. Sadece Allâh CC biraz mühlet vermiş sonra de rezil etmiştir. İlâhî irade hep böyle tecelli etmiş ve şöyle buyurulmuştur:

ONLARA MÜHLET VERIYORUM. ŞÜPHESIZ BENIM TUZAĞIM SAĞLAMDIR. Kalem 68/45

Açıktan darbe ve işgal girişimi ile başarıya ulaşamayan şer güçleri bu sefer sinsi planlarıyla asla teşebbüslerinden vazgeçmeyeceklerini göstermişlerdir.  Son zamanlarda sıkça gündeme gelen LGBT eşcinsellik cinsiyet eşitliği gibi Allâhın CC lânetlediği ahlaksızlıklarla milletin huzurunu bozmak hedeflenmiştir.

Kalkışma ve işgal girişimi sonrası bilinçli bir şekilde Devlete sızmış kriptolar tarafından iki yüz bine yakın kişi işinden aşından edilmiş olup potansiyel bir kitle oluşturulup halk birbirine düşürülmek istenmektedir. Bu mağdurların yakınları da hesaba katıldığında neredeyse iki milyonluk bir kitle devlete küstürülmeye çalışılmaktadır. Hedef aynı. Uygun zaman ve zemin bulunduğunda muhalefet partileri de kullanılarak önce mevcut hükümeti devirmek ardından devleti ele geçirmek. Burada devlete düşen mağdurların haklarını iade ederek mevcut oyunu bozmaktır. Asıl kriptoların halen devletin kilit noktalarında olduğundan milletin şüphesi yoktur. En azından öyle görülmektedir. Zaman ise hainler lehine hızla akıp gitmektedir.

Müslümanların örnek alacakları tek rehberi vardır. O da Âlemlere Rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed Mustafa SAVdır. Dini kaynağı ise Kurân ve sünnettir. Hangi fırka hizip tarikat ana kaynağı bırakıp başka efendi ve kitaplara çağırıyorsa kesinlikle etkisizleştirilmelidir.

Fetö fitnesinden sonra hangi grup veya fırka İmam Hatip Liselerini İlahiyat Fakültelerini hedef alıp bunlar kapatılsın diyorsa kesinlikle millet için potansiyel tehlikedir ve derhal faaliyetlerine son verilmelidir. Çünkü bu tür oluşumların karşısında gerçek din eğitim ve öğretimi yapıldığı için çıkarlarına dokunanlar karşı çıkmaktadırlar. İstedikleri gibi dini tahrif edememenin sıkıntısını yaşamaktadırlar. Eksikleriyle beraber devlet mutlaka İmam Hatip ve İlahiyat eğitimine önem vermelidir. Zira potansiyel Fetövârî gruplar pusuda beklemektedir. Milleti hayru hasenat edebiyatıyla sömürüp sadece kendilerinin Müslüman olduğunu sananlara mutlaka engel olunmalıdır. Yoksa ülkemiz yeni kalkışmalara gebedir.

Darbelerin susturduğu ezanlardan ezanların susturduğu darbelere geldik. 15 Temmuz kalkışma ve işgal girişimi ezanlarla selâlarla susturuldu. Bu gücü veren Rabbimize sonsuz hamdü senâlar olsun. Kalkışma ve işgal girişiminin her yıldönümü de aynı şekilde yâd edilmelidir.

Son zamanlarda duymaya başladığımız sözde sanatçılar çağırılıp konserler verilecekmiş. Böyle bir tavır da ihanetle eşdeğerdir. Zira konser vereceği söylenen sözde sanatçı özde darbe taraftarlarının milletin karşısına çıkarılması en azından milletle alay etmektir. Burada devlete ve millete düşen kutlama şekli yine ezanlar selâlar mevlid proğramları ve şehitlerimiz için okunacak hatimler olmalıdır.

Her an bir darbe ve işgal girişimi olacakmış gibi milleti uyanık tutacak proğramlarla geçmişten günümüze içimiz ve dışımızdaki hainlerin verdiği zararlar ve felaketler anlatılarak zihinlere kazınmalıdır.

Bu cennet vatanı ve ehli islamı yok etmek için düşman hiç durmadı durmayacaktır. Şu kadar milyon Müslümanın katledilmiş olması kafirin umurunda değildir. Avrupanın ortasında İspanyada Yedi yüz yılı aşkın hüküm süren Endülüs İslâm Devletini nasıl yok ettilerse Anadoluyu da yok etmek için hiç tereddüt etmeyeceklerdir. Üstelik onlara hizmet edecek bir sürü hain de içimizde mevcuttur.

Allâh CC milletimiz ve tüm ümmete 15 Temmuzları bir daha yaşatmasın.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Ali Günaydın - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Mihrap Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Mihrap Haber değil haberi geçen ajanstır.Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?