1. HABERLER

  2. DİYANET

  3. İşimiz Vaktimizden Çok
İşimiz Vaktimizden Çok

İşimiz Vaktimizden Çok

Türkiye de çıkar amaçlı değil hizmet amaçlı sendikal çalışmalarda bulunmak için 2009 tarihinde kurulan Din Bir Sen 10-11 Kasım 2012 tarihlerinde yapılan 2.Olağan Genel Kurulunda Lütfi ŞENOCAK yeniden Genel Başkanlığa seçildi.

A+A-

Türkiye de çıkar amaçlı değil hizmet amaçlı sendikal çalışmalarda bulunmak için 2009 tarihinde kurulan Din Bir Sen 10-11 Kasım 2012 tarihlerinde yapılan 2.Olağan Genel Kurulunda Lütfi ŞENOCAK yeniden Genel Başkanlığa seçildi.

Vakıflar Genel Müdürlüğü Vakıf evinde 118 delegenin katılımıyla gerçekleşen 2.Olağan Genel Kurulda seçime tek aday olarak giren Lütfi ŞENOCAK 113 oy alarak yeniden Din Bir Sen Genel Başkanı seçildi.  Seçim sonucunda mazbatasını alan Din Bir Sen Genel Başkanı Lütfi Şenocak tüm delegelerin güven duyarak yeniden bu göreve layık bulmalarından dolayı mutlu olduğunu söyleyerek şu açıklamalarda bulundu;
“ Sendikamızın gelecek 4 yıl için yürütme ve yönetme hakkını delegelerimizin büyük çoğunluğu tarafından ben ve ekibime verilmiştir. Bu görevi önümüzdeki dönemde bana tebliğ eden ve her aşamada yanımda bana destek olan başta tüm üyelerimize ve delegelerimize teşekkür ediyorum.”
Şenocak Konuşmasını şu şekilde sona erdirdi ;“Ekip olarak teslim almış olduğumuz görevin kutsallığının bilincindeyiz. İmamlar bu toplumun her zaman gerçek önderleri ve aydınlarıdır. Görev süremiz boyunca yaptığımız çalışmalara her gün bir yenisini ekleyerek çalışmalarımız devam edecek. Biz bu çalışmaları yaparken Diyanet çatısı altında hizmet veren çalışanlarında bizimle beraber bu kutlu yolda olmalarını dileriz. Çalışmalarımıza güç katmalarını bizimle beraber çalışmalarını ümit ederiz.”dedi.

 Din Bir Sen in  10-11 Kasım 2012 tarihinde yapılan seçim sonucunda Lütfi ŞENOCAK başkanlığındaki yeni yönetim şu şekilde oluşmuştur.

Yönetim Kurulu Asil

  • Lütfi Şenocak             -  Genel Başkan
  • İsmail SERT                -  Genel Sekreter
  • Zeki ÇOLAK                -  Genel Teşkilatlanma Sekreteri
  • Mesut ÇAKIROĞLU     -  Genel İdari ve Mali işler Sekreteri
  • Mevlüt YILDIZ             -  Genel Eğitim Basın Yayın ve Sosyal İşler Sekreteri
  • Hasan TÜRÜT             -  Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri
  • Ahmet CEYLAN          -  Genel Araştırma ve Dış İlişkiler Sekreteri


MemurunSesi.Net; Umuyoruz yeni yönetim Diyanet Personeli lehine güzel çalışmalar yapar...

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.