Emekli

Son dakika emekli haberleri ve emekli haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. emekli ile ilgili 9 haber listeleniyor.

Emekli Haberleri

EYT yasa teklifi Meclis'e sunuldu

Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili yasa teklifi Meclis Başkanlığı'na sunuldu. AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, kanun teklifinin a...

Memur ve emekli zammı resmileşti

Memur ve emeklilere yüzde 30 zam yapılmasına ilişkin düzenleme Resmi Gazete'de yayınlanarak resmileşti.

Memura zam teklifi Meclis'te kabul edildi

Memur ve emekli maaşlarına yapılacak yüzde 30 zamma ilişkin düzenleme yasalaştı. En düşük emekli maaşı ise 5 bin 500 lira oldu.

Memura yüzde 30 zam teklifi Meclis'te

Memur ve emeklilerinin zam oranını yüzde 30'a, en düşük emekli aylığını 5 bin 500'e çıkaran düzenleme Komisyon'da ele alınacak. Düzenleme daha sonra G...

Memur ve emekli zammı teklifi Meclis'e sunuldu

Memur ve emekliye yüzde 30 zam ve en düşük emekli aylığını 5 bin 500 liraya yükselten teklif, TBMM'ye sunuldu.

Memur ve emekli zammı yüzde 30'a çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yüzde 25 olarak açıklanan memur ve emekli maaş artış oranını yüzde 30'a çıkardıklarını açıkladı.

Memur ve emekliyi zor günler bekliyor

Günlerdir merakla beklenen memur ve emekli zammı nihayet açıklandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulan yüzde 25'lik zam oranı, memur ve emekli...

EYT düğümü çözüldü... Yaş sınırı yok!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, EYT düzenlemenin kapsamıyla ilgili açıklama yaptı. EYT yaş sınırı olmadığnı açıkladı. Prim teşviki geldi.

Bakan Bilgin: EYT bu hafta açıklanacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, emeklilikte yaşa takılanlar konusundaki düzenlemenin bu hafta içinde açıklanacağını belirtti.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz