Din-Bir-Sen'den "Polisimizin yanındayız" mesajı

Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Menderes Ateş bir basın açıklamasında bulundu. Açıklamada, "Kabe Kutsalımızdır,” Devletimizin yanındayız. Polisimizin yanındayız.

Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Menderes Ateş bir basın açıklamasında bulundu. Açıklamada, "Kabe Kutsalımızdır,” Devletimizin yanındayız. Polisimizin yanındayız.

İnsanlık tarihi kadar kadim olan yeryüzünün ilk evi Allah Teâlâ’nın kutsadığı, her yıl milyonlarca müslümanın Hac vazifesini yerine getirmek için tavaf ettiği, her gün beş defa, iki milyar müslümanın ibadet için yöneldiği Kâbe üç beş tane çapulcunun hezeyanıyla zarar görecek değildir. Bu azgınlığı yapanları ve destekçilerini lanetliyoruz.

Müslüman olmayan ülkelerde bile pek rastlamadığımız tahammülsüzlük, terbiyesizlik ve azgınlığı ibretle takip ediyoruz. Müslüman Türk Milleti durumun farkında bu tür provokasyonlara asla müsamaha etmeyecektir. Yüzyıllardır içimizde besledikleri, besleyip büyüttükleri teröristleri yeri ve zamanı geldiğinde devletimizin, milletimizin ve kutsal değerlerimizin üzerine salmaktan geri durmayanlara sesleniyorum. Allah’ın nurunu asla söndüremezsiniz Allah ile mücadele etmeyin dedeleriniz bunu başaramadı siz de başaramayacaksınız!

İnsanlık tarihi boyunca sapkınlığa düşmüş milletler olmuştur. Hatta bazıları sapıtmakla kalmamış azgınlaşmışlardı. Bunların trajik sonlarını tarih kitaplarından okusunlar. Bu sapkınlara dedeleri Nemrud’ u,Firavun’u, Ebu Cehil’i Ebu Leheb’i, Ebreheyi, Lut Kavmini ve Pompeii halkını hatırlatmak isteriz.

Devletimiz milletinden topladığı vergilerin bir kısmını adam olun diye size burs ve kredi olarak veriyor. “Uğur Şahin” olun tüm dünya sizi alkışlasın. Sapkın grupların militanı olursanız bu dünyada da öbür dünyada da lanetlenirsiniz.

Rektör Atamasından Bir Gezi Çıkarma Girişimi

Buradan bir gezi darbesi çıkaramazsınız boşuna debelenmeyin. Bu millet oynanan oyunun farkında PKK’sıyla Fetö’süyle, 17-25 Aralık darbesiyle, gezi darbesiyle, 15 Temmuz darbesiyle denediniz olmadı. Hangi tür darbeyle gelirseniz gelin Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bayrağına, vatanına, devletine ve dinine sahip çıkan bir Türk Milleti olduğunu asla unutmayın.

Neyden Korkuyorsunuz?

Boğaziçi Üniversitemizde milletin evlatları 6 ayda savunma silahlarımızı üretecek bundan mı korkuyorsunuz.

15 Temmuzda işgal edemediğiniz ülkemizin şahlanışından mı korkuyorsunuz.

Yeniden Büyük Türkiye’nin kuruluşundan mı korkuyorsunuz.

15 Temmuz gecesi neredeydiniz? Malazgirt’te Niğbolu’ da Çanakkale’de kurtuluş savaşında güneydoğuda 15 Temmuzda binlerce şehit vererek muhafaza ettiğimiz bu vatanı hiç kimse kusura bakmasın çapulculara bırakacak değiliz. Milletimizin suskunluğu asaletindendir liderinden bir işaret bekler.

Milli İradenin Üstünlüğü

Mesele Rektör meselesi değil hedefleri buradan bir gezi çıkar mı? Hezeyanı… Bu ülkede ilk defa rektör atanmıyor. Yetkililerin açıklamalarına göre provokatörlerin %95’ inin öğrenci olmadığı anlaşılıyor. Bu ülke için gecesini gündüzüne katarak çalışan devletine, milletine ve bayrağına bağlı öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Ancak öğrenci görünümlü teröristlere de pabuç bırakacak değiliz, hazır kıta terör gruplarını finanse eden onları besleyen zamanı gelince meydanlara süren her kim olursa olsun gereken yapılmalıdır. Ülkemiz bir hukuk devletidir. Millet İradesi, Milli İrade Sayın Cumhurbaşkanımız üzerinde ittifak etmiştir. Cumhurbaşkanımızda kanunların ve milletin kendisine verdiği yetkiyi kullanarak rektör atamalarındaki tercihini kullanmıştır. Siz ne hakla rektörün istifasını istiyorsunuz? Millete dayanmayan terör örgütlerine dayanan bazı kişi ve kurumların millet nezdinde düştükleri durumları ibretle izliyoruz. Üniversiteler 3-5 tane teröristin değil milletindir. Milletin olmaya devam edecektir.

Gençler Üzerinden Siyasi İkbal Devşirme

Gençleri dağa çıkararak bunlar üzerinden siyasi ikbal peşinde koşan PKK zihniyeti neyse, Boğaziçi Üniversitesi Rektör atamasını bahane ederek gençleri sokağa dökenler de aynıdır.

Biz buradan sesleniyoruz. Devletimizin yanındayız. Polisimizin yanındayız.

Türk milletinin sağduyulu evlatlarına sesleniyoruz hak batıl davasında tarafsızlık olmaz. Hakkı tutup kaldırma zamanıdır.

06 Şub 2021 - 01:17 - Sendika


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Mihrap Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Mihrap Haber değil haberi geçen ajanstır.
Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?