Görevden alınan il müftüleri listesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayınlanan 8 Nisan 2020, 31093 Sayı ve 2020/115 Karar Sayılı Resmi Gazete'de görevden alınan il müftülerinin isimleri yayınlandı.

İl Müftüleri Atama Kararları, Resmi Gazete'nin 8 Nisan 2020, 31093 Sayı ve 2020/115 Karar Sayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlandı.

Buna göre;

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince  Diyanet İşleri Başkanlığı uhdesinde görev yapan aşağıdaki il müftüleri, farklı görev ve yerlere atanmak üzere görevlerinden alınmıştır.

- Bingöl İl Müftüsü Muharrem GENÇ,

- Çanakkale İl Müftüsü Arif GÖKÇE,

- Erzincan il Müftüsü Mehmet Emin ÇETİN,

- Erzurum il Müftüsü Hasan Hüsnü SULA,

- Siirt İl Müftüsü Ahmet ALTIOK

Görevden alınan bu isimlerin hangi görev ve yere atanacakları daha sonra yayınlanacak olan kararname belirlenecektir. Mihrap Haber olarak güzel hizmetlere imza atan müftülerimize teşekkür eder, yeni atanacakları görevlerinde başarılar dileriz.

08 Nisan 2020 - Diyanet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?