Diyanet'ten ne istiyorsunuz!

Türkiye Cumhuriyetini Kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve O İrade tarafından 96 Yıl önce kurulan Mensubu olmakla şeref duyduğumuz Diyanet İşleri Başkanlığından ne istiyorsunuz?

Türkiye Cumhuriyetini Kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve O İrade tarafından 96 Yıl önce kurulan Mensubu olmakla şeref duyduğumuz Diyanet İşleri Başkanlığı görev ve sunduğu hizmet açısından Ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü sağlamada önemli görevler üslenmiş Türk Milletinin göz bebeği bir kurum olarak hizmetlerine devam ediyor. Buna rağmen bazı din iman ve Devlet Millet düşmanları Başkanlığımızı ve hizmetlerini değersizleştirmek amacıyla Kurum üzerinden siyaset yaparak çeşitli sebepleri ve kişileri bahane ederek her fırsatta Diyanet İşleri Başkanlığımıza saldırmayı hakaret etmeyi Yöneticilerini aşağılamayı kendilerine bir görev saymışlar.

Her şeyden önce Diyanet İşleri Başkanlığı Türk Milletinin olmazsa olmaz kurumlarından bir tanesidir. Eksikliklerine rağmen Milletin Olmazsa olmazım dediği Göz bebeğim dediği Diyanet İşleri Başkanlığına Kendini bilmezlerin uzaktan bir şey demesi hiçbir anlam ifade etmiyor. Türk Milletinin Devletiyle Milletiyle Ordusuyla kenetlendiği tek bilek tek yumruk olduğu bu zaman diliminden geçerken. Ne yazık ki Ülke olarak yaşadığımız bu süreçte bu ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içen bol miktarda vatan haininin varlığı birliğimize dirliğimize kastetmeye çalıştığı gerçeği maalesef gözden kaçırılmamalıdır.

Her Vatansever Türk evladı gibi devlet millet düşmanlığı yapanları yaşayarak gören vatanseverliği ve birleştiriciliğiyle bilinen Bursa Müftümüz İzani Turan hocamızın Sosyal medya hesabından Devlet-millet düşmanlığı yapanlar hazır kapılar açılmışken mülteci taklidi yaparak ait oldukları yere defolup gidebilir şeklindeki haklı paylaşımına tepki gösteren zavallılar maalesef Şehitlerimizin kanlarıyla yoğrulmuş Vatan Topraklarına ihanet eden Hainlere iki çift söz söyleyemezken Vatansever Müftülerimizin sözlerini siyasetin içine çekerek sözlerini çarpıtarak Hocalarımız üzerinden din Diyanet Din Adamı algısı oluşturmaya ve diyanet düşmanlığı yapmaya devam ediyorlar.

Unutmayın ki Milli ve manevi değerleri yaşatmak için Türk Milletine hizmet etmeyi şeref sayan anlayışın sahibi olan Diyanet İşleri Başkanlığına bu aziz millet sahip çıkacak ferasettedir. İnsanımızı gözünü kırpmadan katleden Ülke olarak gelişmemizi engellemek için her türlü terör olaylarına destek veren kansız Soysuz Milliyetsiz dinden Vatandan bi haber Her fırsatta Diyanet İşleri Başkanlığımıza ve Yöneticilerine saldırmayı alışkanlık haline getiren Başkanlığımıza seviyesizce saldırıları kınıyor Bursa Müftüsü İzani Turan hocamız nezdinde Başkanlığımızın ve hizmetlerinin sonuna kadar yanında olduğumuzu kamuoyuna saygıyla sunuyoruz.

Kenan AK
Diyanet Birlik-Sen Genel Başkanı

07 Mart 2020 - Sendika


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?