Şehitlerimize dil uzatan soysuzlara...

Bağımsızlığımızı tehdit eden birliğimizi bütünlüğümüzü ve iç huzurumuzu bozmak isteyen iç ve dış düşmanlara karşı gerektiğinde canını bile feda etmekten çekinmeyerek şehitlik mertebesine eren tüm aziz şehitlerimizi rahmet minnet ve saygıyla anıyoruz.

Şehitlik İslam dininde peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebedir. Vatanımızı canları pahasına korumak hürriyetimizin sembolü Al yıldızlı bayrağımızı kıyamete kadar dalgalandırmak ve Bağımsızlığımızı tehdit eden birliğimizi bütünlüğümüzü ve iç huzurumuzu bozmak isteyen iç ve dış düşmanlara karşı gerektiğinde canını bile feda etmekten çekinmeyerek şehitlik mertebesine eren tüm aziz şehitlerimizi rahmet minnet ve saygıyla anıyoruz.

Türk milletinin 34 kınalı kuzusu Al Bayrağa sarılı bedenleri kancık bir milletin haince saldırısı sonucu üzerine bomba yağdırılarak şehitlik mertebesine erişti. Rabbim ailelerine sabır versin. Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyin. Bilakis onlar diridirler fakat siz hissedemezsiniz ... Bakara 154

Millet olarak Yaşadığımız bu zorlu süreçte askerlerimizin zalim eset rejimi tarafından kahpece şehit edilmesiyle birlikte Türk Milleti olarak iliklerimize kadar acı İçinde şehitlerimize ağlıyor Yaramıza tuz bastığımız günleri yaşıyoruz. Şu acı günlerimizi fırsat bilen bazı kanı bozuk soysuzlar Sosyal Medya üzerinden şehitlerimize milli ve manevi degerlerimize Türk milletine ve Türkiye cumhuriyetine hakaret ederek şehitlik mertebesiyle dalga geçip alay ederek Milletimizin sabrını sınıyorlar.

Bir yanda bizim için nefessiz kalıp Vatanı için canını veren şehitler Diğer yanda şehitlerimize dil uzatan soysuz itler... kanı bozuk vatan haini Teröristler... Talebimiz bu soysuzlar Güvenlik güçlerince tek tek tespit edilmeli ve en ağır ceza ile cezalandırılmalıdır.

Diyanet Birlik Senin Bu vatanın şehitlerine dil uzatan soysuzlara karşı asla tahammülü yoktur. Gereği Devletimiz tarafından yapılmalı bu şerefsizlere nefes alma hakkı tanınmamalıdır. Şehitler Bizim kırmızı çizgimizdir Millet olarak Bize düşen Tek bilek tek yumruk gibi kenetlenme zamanıdır. Birliğimize dirliğimize vatanımıza devletimize askerimize Dualarımızla katkı sağlama ve sahip çıkma zamanıdır. Devletimizin ve Ordumuzun yanında olma zamanıdır.

Tüm şehitlerimiz Diyanet Birlik Sen Sendikamızın ve Türk milletinin onurudur şerefidir. Hayatının baharında vatanı için canını feda eden Mehmetçiğimize saygısızlık etmek dil uzatmak hakaret etmek kimsenin haddi değildir Vatanımızın bekası milletimizin birliği ve beraberliği uğruna gözlerini kırpmadan canlarını veren şehitlerimizi tekraren rahmetle anıyoruz. Milletimizin başı sağolsun. Saygılarımızla.

Kenan AK

Diyanet Birlik Sen Genel Merkezi

02 Mart 2020 - Sendika


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?