Diyanet Birlik-Sen'den Genel Müdür Bircan'an ziyaret

Diyanet Birlik-Sen Genel Merkezi, Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Ağustos ayı içinde atanan Remzi BİRCAN'ı makamında ziyaret etti.

Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Ağustos ayı içinde atanan Remzi BİRCAN hocamıza Diyanet Birlik Sen Genel Merkezi olarak Genel Başkan Yardımcılarımız Orhan KARTAL ve Mustafa ÖZDEMİR Denetleme Kurulu Başkanımız İbrahim BATUN Disiplin Kurulu Başkanımız Mehmet Cemal PEKACAR ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Çok samimi bir ortamda geçen ziyaretimizde Başkanlık personelinin ve Din Görevlilerimizin özellikle Hac ve Umre konusundaki sıkıntı beklenti ve Kurumdan taleplerini değerlendirdik.

Şahsıma ait Sosyal Medya üzerinden Başkanlık Personeli tarafından aktarılan Hac ve Umre Hizmetleriyle ilgili talep ve beklentilerin ziyaretimiz öncesinde Genel Müdürümüz Remzi BİRCAN ve ilgili Hac ve Umre Eğitimi Daire Başkanı Esma ERTEN tarafından değerlendirildiğini ve personel lehine olabilecek ne var ise üzerinde hassasiyetle durduklarını mevzuat çerçevesinde çözüm üreteceklerini ifade ederek toplantının da böyle bir samimi ortamda geçtiğini ifade edebilirim.

Kurumu yönetecek idarecilerimizin Başkanlıkta teri ve emeği olan Liyakatli personel tarafından seçilmesi atanacak idarecinin Kurumu tanıyanlardan olması Diyanet Birlik Sen Sendikamız için olmazsa olmazımızdır.

Bu bağlamda Kurum içinden yetişmiş Remzi BİRCAN Genel Müdürümüzün Hac ve Umre hizmetlerine atanmış olmasını memnuniyetle karşılarken Birimiyle ilgili konulara vakıf olması Ekip ruhuyla çalışması bilgi birikiminin ve Görevliye Değer veren İnsan odaklı yaklaşımı bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.

Genel Müdürümüz Remzi BİRCAN beye yapacağı hayırlı hizmetlerde başarılar diliyoruz.

DİYANET BİRLİK-SEN
GENEL MERKEZİ

08 Kasım 2019 Ankara- Sendika


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?