Diyanet kurumu sahipsiz değildir!

Anadolu Diyanet Sen Genel Başkanı Mustafa Arabacı, 30 Ağustos Cuma hutbesi üzerinden Diyanet'e karşı başlatılan karalama operasyonu hakkında açıklama yaptı.

Büyütmek için resme tıklayın

Anadolu Diyanet Sen Genel Başkanı Mustafa Arabacı, 30 Ağustos Zafer Bayramı hakkındaki Cuma hutbesi üzerinden Diyanete karşı karalama operasyonu hakkında yazılı açıklamada bulundu.

30 Ağustos 2019 Cuma günü tüm camilerde okunan hutbeyle ilgili yaklaşık 160 bin personeli olan Diyanet kurumunu karalama operasyonu ne olursa olsun başarılı olamayacaktır.

Bir hutbe üzerinden sosyal medyada ve çeşitli haber sitelerinde polemik haline getirilerek Diyanet kurumu ve personeli psikolojik olarak yıpratılmak isteniyor. Bu hassas kurum algı operasyonlarıyla karalanıyor yıpratılıyor ve kötü niyetliymiş gibi gösterilerek hedef haline getiriliyor.

Diyanet İşleri Başkanlığı kuruluş amacı ve gayesiyle gerek yönetimi gerekse bünyesinde faaliyet gösteren personeliyle tamamen geleneksel sosyal etmenlerin muhafaza edilmesini destekleyen bu vatanı bize emanet eden ecdadına saygılı ve minnettar bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Daha 2 hafta öncesine kadar Diyanet Kapatılsın diye sosyal medyada ve haber sitelerinde kampanyalar başlatanların bu hutbe olayında da olduğu gibi Diyanete oynadıkları apaçık belli olmuştur. Her ne şartla olursa olsun kurumumuza ve başkanımıza sahip çıkacağız. Diyanet İşleri Başkanlığımız sahipsiz değildir.

05 Eylül 2019 - Sendika


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?