Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Kurban Bayramı mesajı

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu DUMESF Dünya Aba Güreşi ve Geleneksel Sporlar Federasyonu Kurucu Başkanı Başkan Yardımcısı ve Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu THMAF Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak Kurban Bayramını kutlayan bir mesaj yayımladı.

Kaya Muzaffer Ilıcaktan Kurban Bayram mesajı

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu DUMESF Dünya Aba Güreşi ve Geleneksel Sporlar Federasyonu Kurucu Başkanı Başkan Yardımcısı ve Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu THMAF Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak Kurban Bayramını kutlayan bir mesaj yayımladı.

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu DUMESF Dünya Aba Güreşi ve Geleneksel Sporlar Federasyonu Kurucu Başkanı Başkan Yardımcısı ve Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu THMAF Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda  Bayramlar insanlar arasındaki sevgi saygı dayanışma ve kaynaşmanın doruğa çıktığı özel günlerdir. Bu günler dostlukların canlanması üzüntülerin yerini sevincin alması yardıma muhtaç olanlara yardım elinin uzatılması kimsesizlere sahip çıkılması ve insanlar arasındaki dargınlığın yerini sevgi ve muhabbetin alması açısından bir fırsat olarak görülmelidir. Kurban Bayramının Türkiye ve tüm İslam alemine barış sağlık huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti.

Bayramların dayanışmayıbirlikteliği arttıran manevi günler olduğunu belirten Kaya Muzaffer Ilıcak şunları kaydetti: Bayramlar sevinç mutluluk ve barış demektir. Geçmişten günümüze bayramlarımızı hep birlikte coşku içerisinde kutladık. Bu bayramında bizlere birlik beraberlik ve sevinç getireceğine inancım tamdır. Millet olarak birbirimizin sevinçlerini ve mutlulukları paylaştığımız gibi keder ve hüzünlerini de paylaşarak kenetlenecegiz. Milletimizin cumhuriyetimize ve yurdumuza planlı geliştirilen her türlü zorluğu yenecek ve her türlü oynanan oyunların üstesinden gelecek güce sahip olduğununa inanıyorum. Yeter ki birlikteliğimiz ve beraberliğimiz bozulmasın. Ülkemiz birlik ve beraberlik içerisinde birbirimize inanarak yarınlara güçlü bir şekilde yürüyeceğimize inanıyorum.

Bu vesile ile bayram sevincinin acıya dönüşmemesi için tatile çıkacak olan tüm vatandaşlarımızın bu dönemde trafik kurallarına daha da duyarlı olmaya davet ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın bu konuda üzerine düşen sorumluluklara daha büyük bir hassasiyet göstermelerini diliyorum.

Bayram sevinçlerimizle dini ve milli duygularımız perçinleşir milli birlikte ve beraberlik bilincimiz daha da güçlenir. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramının İslam alemine aziz milletimize mücadele sporları ve tüm spor camiamıza huzur sağlık ve mutluluk getirmesini Allahtan niyaz eder bayramını kutlarım. Bu mübarek günlerde vatan bayrak ve inancımız için şehit olan tüm şehitlerimizi gazilerimizi rahmet minnet ve şükranla anıyorum. Bu bayramın Anadolu coğrafyasında vücut bulan bin yıllık kardeşliğimize vesile olmasını temenni ediyorum.

10 Ağustos 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?