İlçe Müftülüğü Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

2019 Yılı İlçe Müftülüğü Sınavı Yazılı Sonuçları açıklandı. Diyanet İşleri Başkanlığı'nca yapılacak olan 2019 Yılı İlçe Müftülüğü Sözlü Sınav Yer ve Tarih Duyurusu yayınlandı.

Büyütmek için resme tıklayın

2019 Yılı İlçe Müftülüğü Sınavı Yazılı Sonuç, Sözlü Sınav Yer ve Tarih Duyurusu

D U Y U R U

2019 Yılı İlçe Müftülüğü Sınavı'nın yazılı aşamasına katılan adaylar sınav sonuçlarını Başkanlığımız DİBBYS (https://dibbys. diyanet.gov.tr) programı üzerinden öğrenebileceklerdir.

Sınavın yazılı aşamasında başarılı olarak sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar “Sınav Giriş Belgesi"ni (https://dibbys.diyanet.gov.tr) adresinden alabileceklerdir.

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar T.C. Kimlik No'lu kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, pasaport) biri ve sınav giriş belgesi ile birlikte saat 09:00'da sınav giriş belgesinde belirtilen sınav tarihi ve sınav merkezinde hazır bulunacaklardır.İlgililere duyurulur.

DİB İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs 2019 - Diyanet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?