Kocaeli Eğitim Merkezi Hizmetli ve Bekçi Alacak

Diyanet İşleri Başkanlığı Kocaeli Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü, münhal bulunan 6 Hizmetli kadrosu ve 4 Bekçi kadrosu için personel alımı yapacak.

Büyütmek için resme tıklayın

İ L A N

Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğümüzde Münhal bulunan ve aşağıda unvanı kadro derecesi ve adedi belirtilen kadroya Diyanet İşleri Başkanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği ile Sınav Yönetmeliği'nin ilgili maddeler uyarınca sözlüsınavla naklen eleman alınacaktır.

Adayların;

1- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesindeki şartları taşıması,2- En az lise ve dengi okul mezunu olması,3- Başkanlık teşkilatında en az iki yıl görev yapmış ve halen başkanlık teşkilatında 4/A statüsünde çalışıyor olması.

Adaylardan bu şartları taşıyanlar, 22.01.2019tarihi mesai bitimine kadar şahsen, faks veya posta yoluyla dilekçe ve kurumlarınca onaylı hizmet cetveli ile birlikte Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğümüze müracaat etmeleri gerekmektedir. Postadaki vaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Müracaat edenlerin sözlüsınavı, 28.01.2019tarihinde saat 10.00'da Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğümüzde yapılacaktır.

İlgililereilanen duyurulur.

Mehmet Musa ŞİRİNDini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü

Münhal Kadronun Yeri Unvanı Sınıfı Derecesi Adedi Kocaeli Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü Hizmetli Y.H.S. 12 6 Kocaeli Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü Bekçi Y.H.S. 12 4

Kocaeli Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü

Adres:Paşadağ Mah. Hastane Cad. No:110 (K.Ü.Diş Fakültesi Karşısı) Yuvacık / Başiskele / KOCAELİP.K.:41190Tel:0262 344 26 34Fax:0262 344 42 09E-posta:Kocaeli.egitim@diyanet.gov.tr

09 Ocak 2019 - Diyanet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?