Diyanet'in personel alımı için son başvuru (13 Kasım 2012)

Diyanet İşleri Başkanlığı'na ait çeşitli sınıfı, unvanı, tahsil durumları, kadro derecesi ve sayısı belirtilen toplam 4110 adet boş kadroya geçmek için müracaatların bitmesine 2 gün kaldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın personel alımı başvurusu 13 kasımda sonra eriyor...

Diyanet İşleri Başkanlığı'na ait çeşitli sınıfı, unvanı, tahsil durumları, kadro derecesi ve sayısı belirtilen toplam 4110 adet boş kadroya geçmek için müracaatların bitmesine 2 gün kaldı.

01.11.2012 günü başlayan başvuruların 13.11.2012 günü saat 16: 00 ya kadar alınacağını belirten Diyanet İşleri Başkanlığı yaptığı açıklamada 19 Kasım’da başlayacak sınavlar için başvuru sonuçlarına bağlı diğer hazırlık çalışmalarının hemen başlaması zorunlu olduğundan başvuru süresinin kesinlikle uzatılmayacağını bildirdi.Başkanlıktan yapılan açıklamada sözlü sınavın 19.11.2012 ve 01.12.2012 tarihlerinde, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Elazığ, Erzurum, İstanbul, Kastamonu, Kayseri, Konya, Manisa, Samsun. Trabzon, Şanlıurfa sınav merkezlerinde yapılacağı; adaylar e-başvuru formunda sözlü sınava girmek istedikleri sınav merkezini seçmek zorunda olduklarını, başvuruların sonra ermesinden sonra adayların sınav merkezi ve sınav tarihi değişiklik talepleri dikkate alınmayacağını özellikle belirtirken nedenle olursa olsun kesinlikle değişiklik yapılmayacaktır, denildi.Başkanlık Sınava girmeye hak kazananların 15.11.2012 tarihinden itibaren “Sınav Giriş Belgesi”ni, Diyanet İşleri Başkanlığı internet sitesi İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü sayfasından alabileceklerini de belirtti.

12 Kasım 2012 - Diyanet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?