Sözleşmeli Diyanet Personeline Kadro!

Anadolu Diyanet-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu Ankara’da Diyanet İşleri Başkanlığı’nı ziyaret ederek Diyanet İşleri Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş’ı makamında ziyaret etti.

Büyütmek için resme tıklayın

Anadolu Diyanet-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu Ankara’da Diyanet İşleri Başkanlığı’nı ziyaret ederek Diyanet İşleri Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş’ı makamında ziyaret etti.

Facebook'ta bizleri yakından takip etmek için grubumuza katılmanızı bekliyoruz;

Anadolu Diyanet-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu Ankara’da Diyanet İşleri Başkanlığı’nı ziyaret ederek Diyanet İşleri Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Anadolu Diyanet-Sen Genel Başkanı Mustafa Arabacı katılırken Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinden Genel Başkan Vekili Kazım Yöndem, Genel Başkan Yardımcıları Veysel Güney, Ali İhsan Payal ve Rahmi Can’da hazır bulundu.

Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan 23 maddelik öneri ve talep listemizi sayın başkanımıza ilettik. Talep ve önerilerimiz ile ilgili listemizin ilk sırasında yer alan “4/B Statüsünde Görev Yapan Personellere Kadro Verilmesi” ile ilgili sayın başkanımız çalışmalarda sona gelindiğini, yakın zaman içerisinde 4/B’li sözleşmeli personelimizin kadroya geçirileceği müjdesini verebileceğimizi ifade ettiler.

Diyanet İşleri Başkanlığı’na ve Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş’a makamında talep ve önerilerimiz şu şekildedir;

Diyanet İşleri Başkanı Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş’a bu 23 maddelik öneri ve talep listemizi makamında ilettik.

Prof. Dr. Ali Erbaş hocamıza camiamızı itibarsızlaştırma eylemlerinde olan bazı kesimlerin Diyanet İşleri Başkanlığı kurumunu ve başkanını yıpratmasına izin vermeyeceğimizi, Anadolu Diyanet-Sen olarak yanlarında olduğumuzu ifade ettik.

Anadolu Diyanet-Sen Genel Merkezi olarak Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş hocamıza bizi makamında ağırladığı, hoş sohbeti ve güler yüzü için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

30 Aralık 2018 - Sendika


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?