Minik Kur'an Talebelerine Cuma Hediyesi

Kocaeli Başiskele Müftülüğüne bağlı Barbaros Camii İmam Hatibi Kadir Çelikiz, cami bünyesinde hizmet veren Barbaros Camii Hatice Seyrek 4-6 Yaş Kur'an kursu öğrencilerine her cuma hediye dağıtıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Kocaeli ili Başiskele İlçe Müftüğüne bağlı Barbaros Camii altında faaliyet gösteren Barbaros Camii Hatice Seyrek4-6 Yaş Kur'an Kursu, yaptığı hizmet ve üstlendiği misyon ile bölgenin iftiharı olmaya devam ediyor. Yaklaşık 60 öğrencinin eğitim alabileceği 4 dersliğe sahip olan Kur'an kursu'nun çalışmalarına, Barbaros Camii İmam Hatibi ve aynızamanda Başiskele Din Görevlileri Derneği Başkanı olan Kadir Çelikiz de büyük katkı sağlıyor.

KUR'AN ÇİÇEKLERİNE CUMA HEDİYESİ

Hatice Seyrek 4-6 Yaş Kur'an Kursunda eğitim gören minik Kur'an aşıkları, Cuma günü Barbaros Camii İmamı Kadir Çelikiz tarafından çeşitli hediyelerle sevindirildi. İmam Çelikiz, “hediyeleşmek sünnettir” hadisi uygulamalı olarak minik gönüllere yerleştirmek için uğraşıyor. Hediyelere kavuşanminik öğrencilerin sevinci ise görülmeye değer.

BÖLGENİN İFTİHAR VESİLESİ OLDU

Başiskele İlçe Müftülüğüne bağlı Barbaros Camii altında yer alan Hatice Seyrek Kur'an Kursu, Kocaeli ilinin pilot kursu olmaözelliğini taşımasının yanında, verdiği eğitim ve üstlendiği misyon açısında bölgenin iftihar vesilesi oldu. Mihrap Haber olarak, böylesine müstesna bir müesseseyi halkımızın ve özellikle minik gönüllerin hizmetine sunan herkese can-ı gönülden teşekkür, bu güzel çalışmanın örnek alınarak tüm il ve ilçelerimizde uygulanmasını temenni ediyoruz.

Kaynak: Mihrap Haber

19 Ekim 2018 - Müftülük


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (505) 137 84 04
Reklam bilgi

Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?