2013 hafızlık sınav tarihleri belli oldu

Hafızlık Tespit Sınavlarına Başvuru İşlemleri Başkanlığımızca, Ankara Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi ile İstanbul Fatih Müftülüğünde 07.01.

Başkanlığımızca, Ankara Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi ile İstanbul Fatih Müftülüğünde 07.01.2013 tarihinde ve başvuru sayısının fazla olması durumunda müteakip günlerde de hafızlık tespit sınavları yapılacaktır.Hafızlık tespit sınavlarına katılmak isteyen vatandaşlarımızın, kimlik belgeleri ve 1 adet fotoğrafla 01 Ocak 2013 tarihine kadar kendilerine en yakın il ya da ilçe müftülüklerinden birine başvurarak kayıt işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.

Başkanlığımıza bu amaçla herhangi bir evrak gönderilmeyecektir. Evrak gönderilmesi halinde ise herhangi bir işlem yapılmayacaktır.Sınava katılacaklar 04 Ocak 2013 tarihinden itibaren il ve ilçe müftülüklerinden fotoğraflı ve onaylı “Hafızlık Sınavı Giriş Belgeleri”ni alabileceklerdir. “Hafızlık Sınavı Giriş Belgesi” ile “Nüfus Cüzdanı” yanında olmayanlar sistemde kayıtlı olsalar dahi sınava giremeyeceklerdir.İlgililere önemle duyurulur.

MemurunSesi.Net

02 Aralık 2012 - Diyanet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?