Diyanet İşleri Başkanlığı'nda 2 yönetmelik değişti

Diyanet İşleri Başkanlığı'nda 2 yönetmelik değişti.

Diyanet İşleri Başkanlığı'nda 2 yönetmelik değişti. İşte değişen yönetmelikler:

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI ADAY MEMURLARININ YETİŞTİRİLMELERİNE DAİR YÖNETMELİĞİN YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILMASI HAKKINDA YÖNETMELİKMADDE 1 – 6/8/1999 tarihli ve 23778 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Diyanet İşleri Başkanlığı Aday Memurlarının Yetiştirilmelerine Dair Yönetmelik yürürlükten kaldırılmıştır.MADDE 2 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.MADDE 3 – Bu Yönetmelik hükümlerini Diyanet İşleri Başkanlığının bağlı olduğu Bakan yürütür.

-------------------------------------

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI EĞİTİM MERKEZLERİ YÖNETMELİĞİNİN YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILMASINA DAİR YÖNETMELİKMADDE 1 – 28/6/1995 tarihli ve 22327 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Merkezleri Yönetmeliği yürürlükten kaldırılmıştır.MADDE 2 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.MADDE 3 – Bu Yönetmelik hükümlerini Diyanet İşleri Başkanlığının bağlı olduğu Bakan yürütür.

18 Eylül 2012 - Diyanet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?