1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Gıda, Trm. ve Hay. Bak. Söz. Pozi. Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması
Gıda, Trm. ve Hay. Bak. Söz. Pozi. Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması

Gıda, Trm. ve Hay. Bak. Söz. Pozi. Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması

BASIN DUYURUSU(10 Mayıs 2012) Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığın'ın Sözleşmeli Pozisyonlarına  Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine

A+A-

BASIN DUYURUSU
(10 Mayıs 2012) 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığın'ın Sözleşmeli Pozisyonlarına 
 Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır.

Tercih işlemleri 22 Mayıs 2012 tarihinde başlayacak, 28 Mayıs 2012 tarihinde sona erecektir. Bu amaçla hazırlanan Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS-2012/3 Tercih Kılavuzunda lisans düzeyinde tercih yapılabilecek sözleşmeli pozisyonlar yer almaktadır. Kılavuz, 22 Mayıs 2012 tarihinden itibaren ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden yayımlanacaktır. Adayların, Kılavuzda yer alan sözleşmeli pozisyonlardan tercih yapabilmeleri için, 10-11 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılmış olan 2010-KPSS Lisans’a girmiş ve KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olması gerekmektedir.

Adaylar tercihlerini kılavuzda yer alan kurallara göre, internet üzerinden TC Kimlik Numaraları ve şifrelerini kullanarak kendileri yapacaklardır. ÖSYM’ye posta yoluyla gönderilen veya elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır. KPSS-2012/3 Tercih Kılavuzuna göre yapılacak yerleştirmeye başvuracak adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir. 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarında sözleşmeli personel olarak çalışanlardan bu yerleştirmede tercih yapamayacak olanlarla ilgili bir duyuru bulunmaktadır. Duyuruya aşağıdaki bağlantıdan erişilebilir. 

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.