1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Genel Sağlık İş sendikası, Birleşik Kamu İş Konfederasyonuna katıldı
Genel Sağlık İş sendikası, Birleşik Kamu İş Konfederasyonuna katıldı

Genel Sağlık İş sendikası, Birleşik Kamu İş Konfederasyonuna katıldı

Genel Sağlık İş sendikası, Birleşik Kamu İş Konfederasyonuna katıldı. Karar yönetim kurulunda onaylanarak yürürlüğe girdi Katılıma ilişkin Birleşik Kamu İş Konfederasyonu şu açıklamayı yaptı: Birleşe birleşe büyüyeceğiz.

A+A-

Genel Sağlık İş sendikası, Birleşik Kamu İş Konfederasyonuna katıldı. Karar yönetim kurulunda onaylanarak yürürlüğe girdi

Katılıma ilişkin Birleşik Kamu İş Konfederasyonu şu açıklamayı yaptı:

Birleşe birleşe büyüyeceğiz. Çığ gibi büyüyeceğiz. Tüm farklılıklarımızı bir yana bırakarak, sınıfsal temelde birleşerek büyüyeceğiz. Ülkemiz için, geleceğimiz için ve emeğimiz için birleşe birleşe büyüyeceğiz. AKP ve işbirlikçi politikalarına karşı büyüyeceğiz.

Tüm emekçilerin sesi olmak için büyüyeceğiz. Sendikacılık nasıl yapılmalı sorusunun yanıtı olarak büyüyeceğiz. Atatürk ilkelerine, Cumhuriyetin kazanımlarına sahip çıkarak büyüyeceğiz. Irkçılığa,gericiliğe ve bölücülüğe karşı büyüyeceğiz. Emperyalist-kapitalist sistemin dayatmalarına karşı büyüyeceğiz.

Anadolu’da yakılan çoban ateşlerini çoğaltarak büyüyeceğiz. Kimsesizlerin kimsesi olarak büyüyeceğiz. Hormonlu bir büyüme değil bizimkisi ilkeli bir büyüme gerçekleştireceğiz. Hormonlu ve GDO’su değiştirilmiş sendikalara inat büyüyeceğiz.

Hoş geldiniz sağlık emekçileri, Hoş geldin Genel Sağlık İş,

 

Yaşasın sınıf dayanışması

Yaşasın örgütlü mücadelemiz

Yaşasın Birleşik Kamu İş

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.