- 24 Nisan 2019

Orhangazi Kur'an Kursu Kayıtları Başladı

Sakarya ili Serdivan İlçe Müftülüğü'ne bağlı olarak hizmet veren Orhangazi Yatılı Erkek Hafızlık Kur'an Kursu'nda 2019 yılı kayıtları başladı. Kariyerli hafızlar yetiştiren Kur'an kursunun kontenjanları sınırlıdır. Kayıt yaptırmak için acele edin.

mask

Sakarya ili Serdivan İlçe Müftülüğün bağlı olarak hizmet veren Orhangazi Yatılı Erkek Hafızlık Kur'an Kursu, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı için öğrenci kayıtlarını almaya başladı. Öğrenci kayıtları için kontenjan sınırlıdır. Gözünüzün nure evlatlarınızın "Hamele-i Kur'an" olmasını arzu ediyorsanız kayıtlar için acele edin.

KARİYERLİ HAFIZLAR YETİŞTİRİYORUZ!

"Kariyerli Hafızlar Yetiştiriyoruz" sloganıyla yeni bir döneme başlamaya hazırlanan Orhangazi Yatılı Erkek Hafızlık Kur'an Kursu, eğitim gören öğrencilere bir yandan "Hafızlık Eğitimi"ni tamamlatırken, bir yandan da İmam Hatip Ortaokulunu bitirmelerini sağlıyor.

BAŞVURU ŞARTI ve SINAV

Kur'an kursuna kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin 4. sınıftan 5. sınıfa geçmiş olmaları gerekmektedir. 4. sınıfı bitirmeyen öğrencilerin kaydı kesinlikle yapılmayacaktır. 2019 Eğitim-Öğretim dönemine 10 Haziran'da başlayacak olan Orhangazi Kur'an Kursu'nda kontenjan sınırlı olduğu için "Yaz Dönemi" sonunda yapılacak sınavda başarılı olan öğrenciler, "Hafızlık Eğitimi"ne devam edebilecek.

EĞİTİM - ÖĞRETİM
2019 HAZİRAN AYININ
İKİNCİ HAFTASI BAŞLAYACAKTIR..!

Adres: Arabacı Alanı Mah. Eski Kazımpaşa Cad. No: 154. Serdivan / SAKARYA
İrtibat Tel: 0 (531) 838 68 22


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Mihrap Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mihrap Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.