Diyanet TV'den Musikisi Programı

Kültür ve medeniyetimizde önemli bir yer tutan tasavvuf musikisi, Diyanet TV ekranlarında yorumlanmaya ve konuşulmaya devam ediyor.

Ezan Yarışması Hafta Birincisi: Hamdi Köker

Diyanet İşleri Başkanlığınca Diyanet TV'de düzenlenen Ezanı Güzel Okuma Yarışması 5. hafta birincisi, Hamdi Köker oldu.

Ezan Yarışması Hafta Birincisi - Emrecan Tekel

Diyanet TV'de 2 Şubat 2019 Cumartesi günü yayınlanan Ezanı Güzel Okuma Yarışması programında haftanın birincisi Emrecan Tekel oldu.

İslam'da Boşanmanın Yeri Nedir?

Diyanet TV'de yayınlanan "Diyanet'e Soralım" programında "Dinimizde boşanmanın yeri nedir?" sorusuna izahatlı bir şekilde cevap verildi.

Ezanı Güzel Okuma Yarışması Başlıyor

Diyanet TV'de yepyeni bir yarışma daha başlıyor. Çok yakında başlayacak olan "Ezanı Güzel Okuma" yarışması için başvurular alınmaya başlandı.

Diyanet TV'de Ezan Yarışması Başlıyor

Diyanet TV'de yepyeni bir yarışma daha başlıyor. Çok yakında başlayacak olan "Ezanı Güzel Okuma" yarışması için başvurular alınmaya başlandı.

Diyanet TV Frekansı Değişiyor!

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğiyle kurulan Diyanet TV, 1 Ocak'tan itibaren yeni frekansında yayında olacak.

Ekrem Keleş Diynet TV'ye Konuk Oldu

Diyanet TV ekranlarından canlı olarak yayınlanan ‘Hac Özel’ programına konuk olan Diyanet İşleri Başkanvekili Keleş, haccın mahiyeti ve özüne ilişkin...

Diyanet Mehmet Akif'i Andı

Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 77. yıldönümü münasebetiyle Ankara’da Tacettin Dergahında Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez...

Diyanet'ten Mehmet Akif’i Anma Programı

Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un ölümünün 77. yıldönümü münasebetiyle yarın saat 10:30'da Tacettin Dergahında özel bir program düzenlenecek.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz