1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 4/B Sözleşmeli Personel Sözlü Sınav Sonuçları
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 4/B Sözleşmeli Personel Sözlü Sınav Sonuçları

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 4/B Sözleşmeli Personel Sözlü Sınav Sonuçları

T.C. AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI Personel Dairesi Başkanlığı   Sayı : B.17.0.PDB.0.02.00.

A+A-

T.C.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

Personel Dairesi Başkanlığı

 

Sayı : B.17.0.PDB.0.02.00.00- / 809                                                                         07.06.2012

Konu: Sözlü Sınav Sonuçları

28/06/1978 tarih ve 16330 sayılı Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” ın Ek Madde 2 nin 1 inci fıkrasının (c) bendine göre yapılacak sözlü sınavı ile KPSS puanı esas alınmak suretiyle 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 4/B maddesine göre sözleşmeli personel alınacağı ilan edilerek 05-16 Mart 2012 tarihlerinde başvurular alınmıştır.

12/02/2012 tarihli Sabah Gazetesi ve Bakanlığın internet sitesinde yayımlanan Sözleşmeli Personel alımına ilişkin ilan şartlarına göre gerekli inceleme ve değerlendirmeler yapılarak sözlü sınavına katılmaya hak kazanan adaylar sözlü sınavına çağrılarak 24/04/2012 – 24/05/2012 tarihleri arasında sözlü sınavı yapılmıştır.

İlanın “3 Tebligat” başlığında “Asil ve yedek olarak belirlenen adaylar, sözlü sınav bitim tarihinden itibaren 10 iş günü içinde Bakanlığımız internet sayfasında () ilan edilecektir. Sözleşmeli Personel alımı ile ilgili tüm duyuru, ilanlar ve bilgilendirmeler Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı () internet adresinde yayımlanacaktır. Yayımlanacak bu duyuru, ilan ve bilgilendirmeler tebligat mahiyetinde olacağından, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.” İfadesi yer almaktadır.

Tüm pozisyonlar için başarı sıralamasına göre atanmaya hak kazanan adayların aşağıda belirtilen atanmaya esas belgelerini 22.06.2012 tarihine kadar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığına Anafartalar Caddesi No:70 Ulus / ANKARA adresine şahsen veya posta ile ulaştırılması gerekmektedir.

Posta ile gönderilen belgelerin geç ulaşmasından veya eksik belge çıkmasından kaynaklanan olumsuzluklardan kurumumuzca sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Yazı ve eklerinin Bakanlık internet sitesinde yayımlanarak sınava başvuran adaylara duyurulması hususunda bilgi ve gereğini arz ederim.

Adaylara ve ilgililere ilanen duyurulur.

 

Salih ARSLAN

 Personel Dairesi Başkan V.

 ATANMAYA HAK KAZANANLARDAN İSTENİLECEK BELGELER :

1. Öğrenim Belgesinin Aslı veya Aslı Gibidir İbareli Noter Tasdikli Sureti.

2. 6 Adet Fotoğraf (mevzuata uygun yeni çekilmiş).

3. Varsa Daha Önce Çalıştığı Hizmetleri Gösterir Belge.

7. Plastik Dosya (1 adet)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.