1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. ABD Şer Planını Açıkladı
ABD Şer Planını Açıkladı

ABD Şer Planını Açıkladı

Trump şer planını açıkladı.. ABD Başkanı Trump, Tel Aviv'deki ABD büyükelçiliğini Kudüs'e taşıma ve Kudüs'ü Siyonist işgalcilerin başkenti yapma kararını açıkladı.

A+A-

ABD Başkanı Trump, Tel Aviv'deki ABD büyükelçiliğini Kudüs'e taşıma ve Kudüs'ü Siyonist işgalcilerin başkenti yapma kararını açıkladı.

ABD Başkanı Trump, Tel Aviv'deki ABD büyükelçiliğini Kudüs'e taşıma ve Kudüs'ü Siyonist işgalcilerin başkenti yapma kararına ilişkin basın açıklaması yaptı.

Trump, "Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımanın vakti gelmiştir, bugün Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıyoruz." diyerek Tel Aviv'deki büyükelçilik binasının Kudüs'e taşınması talimatını verdiğini de söyledi.

Şimdi bu ABD Başkanı Trump, 1,5 milyar Müslümanın kutsal şehri olan Kudüs'ü hangi akla hizmet bir avuç israile peşkeş çekiyor. Bunun karşılığı çok ağır olacaktır. Kana doymadınız. Hainlik ve zalimlikte firavun ve nemrutları aratır oldunuz. ALLAH (c.c.) sizi ve size destek veren eli kanltı tüm zalim ve kafirleri kahr-u perişan eylesin.

Ey Müslüman UYUMA..! Bugün Kudüs'e bunun yapanlar, gerekli şekilde karşılık bulmazsa yarın aynısını Kâbe'ye de yapmaya kalkarlar. Umut ederiz ki, Katar'a karşı hızlı bir şekilde blok oluşturan İslâm devletleri aynı tepkiyi ABD'ye karşı da alırlar. Bizler de elimizden geldiğince bol bol dua edelim. Mazlumun en büyük silahı duadır.

ALLAH'ım, dünyadaki zulümlere tek başına direnmeye çalışan devletimize ve devlet adamlarımıza yardım eyle. Dışardaki zalimlere içerden destek veren, içimizde yaşadıkları halde, bu ülkenin gelirlerinden maaş aldıkları halde, nimetlerinden istifade ettikleri halde, dinine, vatanına, bayrağına, milletine ve mukaddesatına hainlik eden zavallı mahlukları sana havale ediyoruz Ya RABB..!

ALLAH'ım, dünya üzerinde birbirinden bihaber, paramparça olmuş ümmete bir araya gelmeyi nasip eyle. Dinine sımsıkı sarılmayı, kafirlere, zalimlere ve içimizdeki hainlere karşı güçlü olmayı nasip eyle Ya RABB..! Dünyanın muhtelif yerlerinde zulme uğrayan mazlumlar hürmetine, günahsız yavrular hürmetine dualarımıza icabet eyle ALLAH'ım..!

Kaynak: Mihrap Haber

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.