1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 2012 ÜDS Sonbahar Dönemi Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtları
2012 ÜDS Sonbahar Dönemi Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtları

2012 ÜDS Sonbahar Dönemi Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtları

DUYURU (6 Kasım 2012) 2012 Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı (ÜDS) Sonbahar Dönemi:Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtlarının Görüntülenmesi 7 Ekim 2012 tarihinde yapılan 2012-ÜDS Sonbahar Dönemi Sınavına ait soru kitapçıkları

A+A-

DUYURU (6 Kasım 2012)

2012 Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı (ÜDS) Sonbahar Dönemi:
Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtlarının Görüntülenmesi

7 Ekim 2012 tarihinde yapılan 2012-ÜDS Sonbahar Dönemi Sınavına ait soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarının görüntüleri, sınava giren adayların kendi soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla 6 Kasım 2012 günü saat 14.30’dan itibaren erişime açılacaktır. Adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsünü, ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir. Ayrıca; sınavda kendi cevap kâğıtlarına kodladıkları soru kitapçığı numarasına ve bu kitapçıkta yer alan sorulara da http://skgs.osym.gov.trinternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ile erişebileceklerdir. Adaylar, sisteme giriş yaptıktan sonra, ilgili sınavı ve görüntülemek istedikleri soru numarasını seçtiklerinde ekranda soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabını görebileceklerdir.

Bu uygulama, adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Adaylara duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.