1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 2012 - DUS Sonbahar Dönemi Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtları
2012 - DUS Sonbahar Dönemi Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtları

2012 - DUS Sonbahar Dönemi Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtları

DUYURU(8 Ekim 2012)   2012-Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS) Sonbahar Dönemi:Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtlarının Görüntülenmesi   9 Eylül 2012 tarihinde yapılan 2012-DUS Sonbahar Dönemi Sınavına a

A+A-

DUYURU
(8 Ekim 2012)

 

2012-Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS) Sonbahar Dönemi:
Soru Kitapçıkları İle Cevap Kâğıtlarının Görüntülenmesi  

9 Eylül 2012 tarihinde yapılan 2012-DUS Sonbahar Dönemi Sınavına ait soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarının görüntüleri, sınava giren adayların kendi soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla 8 Ekim 2012 günü saat 14.30’dan itibaren erişime açılacaktır. Adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsünü, ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir. Ayrıca; sınavda kendi cevap kâğıtlarına kodladıkları soru kitapçığı numarasına ve bu kitapçıkta yer alan sorulara dahttp://skgs.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ile erişebileceklerdir. Adaylar, sisteme giriş yaptıktan sonra, ilgili sınavı ve görüntülemek istedikleri soru numarasını seçtiklerinde ekranda soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabını görebileceklerdir.

Bu uygulama, adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Adaylara duyurulur.

 

 

ÖSYM BAŞKANLIĞI

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.