Ankara Diyanet Evi Hizmete Açıldı

Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan personel ve ailelerinin konaklama ihtiyacını karşılamak üzere “Ankara Diyanet Evi (Misafir Evi)” hizmet vermeye başladı.

Ankara Diyanet Evi Hizmete Açıldı

Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü, personel tarafından uzun zamandır hizmete açılması beklenen “Diyanet Evi” ile ilgili ilk adımı attı. Ankara'da “Diyanet Evi” adı altında hizmete açılan ve konaklama hizmeti verilecek olan misafirhane, personel tarafından sevinçle karşılandı.

Aynı hizmetin diğer tüm illeri kapsaması bekleniyor. Zira nakil sınavları ve farklı sebeplerden dolayı il dışına çıkan din görevlileri, konaklama noktasında büyük zorluklar çekiyor. Bugüne kadar “Öğretmen Evleri” ile bu ihtiyacı bir nebze olsun gidermeye çalışan Diyanet personeli, bu hizmetin tüm illerde verilmeye başlamasıyla büyük bir sıkıntıdan kurtulmuş olacak. Diyanet evlerinin en yakın zamanda tüm illerde açılmasını temenni ederiz.

Konuyla ilgili Diyanet'ten yapılan açıklama şöyle;

Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan personel ve ailelerinin konaklama ihtiyacını karşılamak üzere “Ankara Diyanet Evi” 16 Nisan 2017 Pazar günü itibariyle siz değerli personelimiz ve misafirlerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Söz konusu misafirhanenin Başkanlığımıza, personelimize  ve milletimize hayırlı olmasını temenni eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Adres: Kocatepe Bankacı Sokak No:11 Çankaya/Ankara
Tel: 0 312 419 51 62

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Etiketler : diyanet evi misafir evi diyanet misafirhanesi ankara diyanet evi diyanet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500