Site Sol Dik Reklam (DHBT)
07 Aralık 2017, Perşembe 7:40 | 961 kez okundu | A+ | A-

ABD ve israil Kendi Sonlarını Hazırlamışlardır

Diva-Sen Genel Başkanı Mustafa ÇOPURSUZ, İsrail'in Kudüsü Başkent Olarak Kabul Etmesini Tanıyan ABD Başkanı Trump'un Kararı ile İlgili Olarak Bir Başın Açıklaması Yaptı.

ABD ve israil Kendi Sonlarını Hazırlamışlardır

Tüm Memur-Sen Konfederasyonu ve Diva-Sen Genel Başkanı Mustafa ÇOPURSUZ, İsrail'in Kudüsü Başkent Olarak Kabul Etmesini Tanıyan ABD Başkanı Trump'un Kararı ile İlgili Olarak Bir Başın Açıklaması Yaptı.

Genel başkan ÇOPURSUZ'un açıklaması:

KUDÜSÜ BAŞKENT YAPAN İSRAİL İLE BU KARARI TANIYAN ABD KENDİ SONLARINI HAZIRLAMIŞLARDIR

Tüm semavi dinlerin kutsalı olan Kudüsün israil devleti tarafından başkent olarak kabul edilmesi ve söz konusu kararın ABD tarafından tanınması dünyada çalkantılara sebep olmuştur. Ortadoğu'yu ellerine geçirip kutsallığına inandıkları topraklar üzerinde hakimiyetliklerini kurmak isteyen ABD ve israil  lanetlenmişliklerini bir kez daha gösterdiler. Yıllarca her türlü terör örgütlerini sinesinden çıkarıp dünyaya salan ve insanlığın huzur içerisinde yaşamamaları adına çirkefliklerini esirgemeyen bu iki devletin yaptıkları elbette kendi aleyhlerine dönecektir. Bununla beraber, her fırsatta Türkiye Cumhuriyeti Devletini kendileri için dost ve müttefik ülke olarak söyleyen israil ile ABD dönüşü olmayan çıkmaz sokağa girdiklerininde farkında değiller.

Ne yaparlarsa yapsınlar, lanetlenmiş olan bu iki devlet yaptıklarına pişman olacaklar ve dağılıp yok olacaklardır. Başta  islam ülkeleri ve hıristiyan âlemi bu alçaklık karşısında gereken cevabı en ağır şekilde vermeli, kudüsü namusları olarak görmeli ve dolayısıyla emanetlerine sahip çıkmalıdır.

Tüm Memur-Sen Konfederasyonuve Diva-Sen ailesi olarak israil ile ABD'yi kınıyor ve aldıkları bu kararlarından dönmeleri hususunda kendilerini ikaz ediyoruz.

Tüm insanlık alemine saygılarımızla..

Mustafa ÇOPURSUZ
Tüm Memur-Sen Konfederasyonu ve
Diva-Sen Genel Başkanı

Yorum Yazın
CAPTCHA security code
yükleniyor

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

yukarı çık